T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı

Türkiye Belediyeler Birliği himayesinde ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliğinde, Pyramids Grup Fuarcılık organizasyonu ile 23-26 Mart 2017 tarihlerinde, Antalya Expo Center’da “7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı & Yerel Yönetimler Sempozyumu” gerçekleştirilecektir.
 
7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı & Yerel Yönetimler Sempozyumu kapsamında, birçok farklı ülkeden katılım sağlayacak belediye temsilcileri, Türk belediyeler ile ikili protokollere imza atacak ve aynı zamanda belediyelere hizmet sunan şirketler son teknoloji ürünlerini sergileme imkanı bulacaktır. 
 
Sempozyum kapsamında katılımcı firmalar, belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını belediyelere ve ziyaretçilere sunacak olup Türkiye’nin her yerinden belediyeler fuar boyunca yeni şehircilik projelerini sunma imkanı bulacaktır.
 
Fuar ile ayrıntılı bilgi için http://www.antalyacityexpo.com/Anasayfa ziyaret edilebilir.